7 2 4 a

İŞLEVİ ve AVANTAJLARI

CRUSHMASTER Q SERİSİ tek şaft parçalayıcıları ağır hizmet uygulamalarına yönelik makinalar olarak geliştirilmiştir. Takozlar, büyük içi boş parçalar, film, fiber ve kağıt gibi farklı malzemelerin 20 mm ve yukarısı ebatlara kadar parçalanması için kullanılırlar. Q serisi tek şaft parçalayıcılar farklı materyal cinsleri için özel olarak dizayn edilmiş farklı rotor seçenekleriyle, yenilikçi kumanda panosuyla, birçok özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Geliştirilmiş ve patenti alınmış şahmerdan beslemesi (hidrolik iticisi), CRUSHMASTER Q SERİSİ shredder ürün yelpazesinin eşsiz özelliklerinden sadece biridir.  

İdeal bıçak yapısı Rotorların üzerindeki bıçaklar kare şeklinde ve dört köşesi de kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bıçakta aşınma olduğunda, bıçak sökülerek 90° döndürülerek diğer köşesiyle çalışmaya devam edilir. En önemlisi de dizaynın malzemeyi kolayca kesmesine elverişli olmasıdır. Bu, ısı oluşumlarını ve malzemenin parçalanma sırasındaki yapı bozulmalarını azaltmaktadır.  

Farklı rotor seçenekleri Crushmaster Q serisi parçalayıcılar, değişik rotor dizayn donanımlarına sahiptir. Dizaynın esnekliği sayesinde tüm malzeme tiplerinin parçalanması mümkündür. Rotorlar daha farklı özel uygulamalara yönelik de geliştirilebilir ve modifiye edilebilir. Örneğin aşındırıcı uygulamalar için rotorun dışı sert malzemeden kaplanabilir.  

Q Serisi parçalayıcı üzerine monte edilmiş, dıştan motorlu ağır hizmet rulmanları daha kolay bir rotor değişimine izin verir.   Rotor ve rulmanlar için opsiyonel bir su soğutma sistemi de eklenebilir.  

E rotoru, Q serisi makinaları için kullanılabilirliği en geniş ve çok yönlü uygulama alanına sahip olanıdır. Hacimli ve içi boş parçalardan takozlara kadar hemen her türlü malzeme için uygundur. Bıçak tutucuları, rotorun üzerine açılan deliklere yerleştirilerek rotora sabitlenmektedirler ve üzerindeki vidalar çıkarılarak rotordan ayrılabilmektedir. Kare şeklindeki bıçakların köşeleri kesme amaçlı olarak kullanılmaktadırlar.  

7 2 4 c

                            BİZE ULAŞIN

Sena Makina San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti

E - 5 Yanyol, Girne Mah. Irmak Sok. Küçükyalı İş Merkezi C Blok No: 2 Maltepe - İSTANBUL 

+90 216 489 44 07 Pbx 

Mail: info@senamakina.com