7 2 1

İŞLEVİ ve AVANTAJLARI

CRUSHMASTER düşük devirli kırıcılar, genellikle yolluk, çapak ve bozuk parçaların anında geri dönüşümü için kullanılır.

Düşük Devir Sayesinde Sessiz ve Tozsuz Çalışma; Düşük devirli çalışması nedeniyle sessiz ve tozsuz bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Dolayısıyla enjeksiyon veya şişirme makinalarının hemen yanında operatörü rahatsız etmeyecek şekilde kullanılabilmektedir.  

Güçlü Rotor Yapısı: Rotor şaftının çapı, kırma işlemi sırasında maksimum verim sağlayacak şekilde tasarlanmış ve her iki tarafından da kavramalarla tutturulmuştur. Birbiriyle çakışmayacak şekilde kademeli yerleştirilmiş rotor bıçakları sayesinde, motor torku rotor üzerine en uygun şekilde dağıtılmaktadır. Bu nedenle yolluk ile beraber üretilen parçada kırılabilmektedir.  

Ayar Gerektirmeyen Bıçak Dizaynı: Crushmaster firması, bıçak değiştirme sırasında ayar yapmak suretiyle oluşan zaman kaybını ortadan kaldırmak için, makinalarının bıçaklarını özel olarak tasarlamıştır. Bıçakların kavisli yapısı sayesinde bileyleme sonrasında herhangi bir ayar gerektirmeden direkt monte edilebilmektedir.  

Kolay Müdahale İmkanı: Kırıcıların haznesi, herhangi bir anahtar kullanmaya gerek kalmadan birkaç adımda kolayca açılabilmekte ve menteşeli yapısı sayesinde hazne yana doğru yatırılarak bıçaklara kolayca müdahale edilebilmektedir. Makinanın alt tarafında bulunan elek sistemi de çok kolay sökülebilmektedir. Dolayısıyla farklı renkte malzeme kırılmak istendiğinde kırıcının içi çok hızlı şekilde temizlenebilmektedir.  

Alçak veya Yüksek Mobil Yapı: Alçak mobil yapı sisteminde, makinanın altındaki kırma haznesi 5 litre hacme sahiptir. Kırma haznesindeki emiş probuna emici bağlayarak kırılan malzeme anında enjeksiyon veya şişirme makinasına beslenerek hemen kullanılabilir. Yüksek mobil yapı sisteminde, makinanın altındaki kırma haznesi 20 litrelik büyük bir hacme sahiptir. Böylece kırılmış malzeme haznesinin temizliği daha uzun peryotlarda yapılabilmektedir.  

Yüksek Emniyet: Elektrikli switch sistemi sayesinde, kırma haznesi veya elek sistemi açıkken makina çalışmamaktadır, dolayısıyla operatör için güvenli bir müdahale ortamı sağlanmaktadır.

                            BİZE ULAŞIN

Sena Makina San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti

E - 5 Yanyol, Girne Mah. Irmak Sok. Küçükyalı İş Merkezi C Blok No: 2 Maltepe - İSTANBUL 

+90 216 489 44 07 Pbx 

Mail: info@senamakina.com